item, $params); ?>

Concept indeling senioren voor het seizoen 2021-2022

In overleg met de (nieuwe) leiders van de seniorenteams zijn we tot een voorlopige indeling voor komend seizoen gekomen. Zie je jouw naam er niet tussen staan maar wil je wel (weer) een balletje trappen of als leider of assistent scheidsrechter aan een team verbonden zijn, laat ons dat dan even weten. (Jan Hamers 06-24983223 en/of de leider van het team)

Zondag 1

  • Brinke, Wessel ten
  • Brinkman, Julian
  • Chierandjoe, Bas
  • Ekkelenkamp, Niek
  • Hamers, Niek
  • Hekkert, Senne
  • Klein, Stefan
  • Kolk, Rémon van der
  • Kuiper, Frank
  • Meesters, Swen
  • Schaeffer, Max
  • Scheper, Martijn
  • Scholten, Stan
  • Smudde, Wouter
  • Stegeman, Thijmen
  • Veen, Dennis van der
  • Vlierman, Ian

Leider: Jan Hamers
Trainers Theo van ’t Zand en Mathijs van Faassen
Grensrechter Harm Kleijn Ganseij

Zondag 2

  • Bijker, Julian
  • Brinkman, Mike
  • Grooters, Brian
  • Hartman, Sem
  • Huzen, Kay
  • Kappert, Niels
  • Kooiker, Frank
  • Meekhof, Robert
  • Meijerink, Ron
  • Poppema, Sjors
  • Strijk, Luuk
  • Timmerman, Rick
  • Zunnebeld, Jorden

Leiders: Tjerk Poppens, vacature
Trainer: Kay Huzen
grensrechter: vacature

Zondag 3

  • Boer, Roy de
  • Bouwman, Roy
  • Dijkstra, Steven
  • Huzen, Bryan
  • Jouwsma, Jelle
  • Jutten, Sven
  • Kate, Herre ten
  • Koets, Boris
  • Lammertsen, Martijn
  • Meester, Marcel
  • Secchi, Giuseppe
  • Seinen, Rick
  • Smink, Bjorn
  • Timmerman, Michiel
  • Vogelzang, Valentijn
  • Vonder, Fabian

Leiders: Bryan Huzen, vacature

Zondag 4

  • Bos, Jeen
  • Bosklopper, Sander
  • Bouwknegt, Freddy
  • Hartman, Roy
  • Hogenkamp, Arnoud
  • Karamanoglu, Serdar
  • Klein, Alexander
  • Klein Ganseij, Harm
  • Klooster, Dick ten
  • Kreileman, Daniel
  • Lindeboom, Arjan
  • Reurink, Ronald
  • Rorije, Henry
  • Ruinemans, Coby
  • Runhart, Niek
  • Schaeffer, Mark
  • Strijker, Rene
  • Visscher, Danny
  • Wildeboom, Wilbert
  • Sanchez Rivas, Cárlos 

Leiders Roelof Bekendam, vacature

Zaterdag 2

  • Bekedam, Jarnick
  • Bouwer, Ruben
  • Bouwman, Tim
  • Brasjen, Rubin
  • Ganzeboer, Arnout
  • Keizer, Bryan
  • Kremer, Martijn
  • Legebeke, Stan
  • Massier, Steven
  • Meijerink, Nick
  • Mijnheer, Jelle
  • Saltbommel, Louic van
  • Schaeffer, Sander
  • Slagter, Damy
  • Spijker, Martijn van
  • Stolte, Timon
  • Veen, Steven van der
  • Vos, Hessel 
  • Weerd, Chiel de
  • Wink, Jordy

Leiders: Rowan van der Veen en Hans Boerman

Vrouwen 1

  • Boelaart, Ellen
  • Borger, Judith
  • Hofmeijer, Romee
  • Huls, Judith
  • Kok, Elsa
  • Leegsma, Anna Femke
  • Mijnheer, Chantal
  • Soer, Noa
  • Spijker, Simone van
  • Spijker, Tess
  • Spijkerman, Eva
  • Stolte, Fleur
  • Strijker, Esmé
  • Vasse, Lisa
  • Vink, Nicole
  • Westerhof, Mellanie

Trainer: Ian Vlierman
Ass. Trainer: John Spijker
Leiders: Irma Hofman en Jolanda Stolte
Grensrechter: Gerjan Kok